0216 347 22 12 info@p4.com.tr

Ne Yapıyoruz?

Takım olmayı hatırlatmak, motivasyonu yükselterek değişime hızlı uyum sağlamak, kendinin farkında olan ve çevresine değer katan mutlu organizasyonlar yaratmak için sizlere online olarak da farklı çözüm önerileri sunuyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Zoom, Youtube, Teams vb. farklı platformlar üzerinden “Canlı Yayın” olarak katılacaklar veinteraktif bir şekilde deneyimleyebilecekler.

Online Takım Çalışması

 

Online Takım Çalışması Aktivitelerinde yeni nesil çözümler, takımların motivasyon ve iletişimlerini artırıcı heyecan dolu, eğlenceli deneyimler ve birbirinden farklı, yaratıcı hikayeler

Online Yetişkin Atölyeleri

Atölyeleri sizlerin olduğu yere getiriyor ve konusunda uzman eğitmenleri online platformda sizlerle buluşturuyoruz. Gitmek için zaman ayıramadığınız, uzmanlığından emin olmadığınız için gidemediğiniz butik atölyeler artık bir tık uzağınızda.

Online Çocuk Atölyeleri 

 

Çalışanlarınızın çocukları veya ailece katılabilecekleri atölyeleri konusunda uzman eğitmenlerle online platformda buluşturuyoruz. Şirketi bir aile ortamına dönüştürmek ve çalışanların da kendi aileleriyle bu büyük ailenin bir parçasını olduklarını hissettirebilecek rengarenk atölyelerle çocukları ve ailelerini bir araya getiriyoruz.

Mutlu Müşteriler

{

Öncelikle bu sürece hızlı adapte olduğunuz için tebrikler. En ihtiyaç duyduğumuz anda, hızlı ve birbirinden farklı seçenekleriyle bu dönemde de hayatımızı kolaylaştıran P4 Training’e çok teşekkür ediyoruz. 

- Zeynep K.

Telefon

(0533) 020 76 16

E-posta

info@p4.com.tr