0216 347 22 12 info@p4.com.tr

Mutlu Hikayelerimizden

Bazıları

21.08.2020

Aksigorta / Online Dönüşüm Atölyesi

Grup markalarımızdan AtölyeMola ve Aksigorta ailesiyle birlikte kullanılmayan, unutulmaya yüz tutmuş malzemeler ile “Online Dönüşüm Atölyesi” yaptık. Birbirinden farklı malzemeleri bir araya getirip çok güzel ürünler ortaya çıkardık. Hem eğlendik hem de geri dönüşümün önemini bir kez daha hatırladık.

21.08.2020

QNB Finansbank / Online Makarna Atölyesi

Grup markalarımızdan AtölyeMola ve QNB Finansbank ailesiyle birlikte lezzet ve keyif dolu “Online Makarna Atölyesi” yaptık. Hamur kıvamının, hamur açmanın yanı sıra fettucine, tortellini gibi farklı lezzetler yapmanın püf noktalarını öğrendik. Sonunda yaptığımız müthiş alfredo sosuyla da makarnalarımızı birleştirerek afiyetle yedik. 

14.08.2020

QNB Finansbank / Online Dönüşüm Atölyesi

Grup markalarımızdan AtölyeMola ve QNB Finansbank ailesiyle birlikte kullanılmayan, unutulmaya yüz tutmuş malzemeler ile “Online Dönüşüm Atölyesi” yaptık. Birbirinden farklı malzemeleri bir araya getirip çok güzel ürünler ortaya çıkardık. Hem eğlendik hem de geri dönüşümün önemini bir kez daha hatırladık. Güzel enerjiniz için teşekkürler QNB Finansbank! 

07.08.2020

Aksigorta / Online Detoks Atölyesi

Grup markalarımızdan AtölyeMola ve Aksigorta ailesiyle birlikte sağlığımızın her şeyden önemli olduğunu anladığımız bu sıcak yaz aylarında “Online Detoks Atölyesi” yaptık. Birbirinden faydalı detoks suları dolabımızdaki yerini aldı. Hem eğlendik hem öğrendik.

28.07.2020

İTÜ Girişimcilik / Online Nefes Atölyesi

Grup markalarımızdan AtölyeMola ve İTÜ öğrencileri ile çok keyifli bir “Online Nefes Atölyesi” gerçekleştirdik. Hem sınavlardan sonra stres attık hem de doğru nefes alma tekniklerini öğrendik.

24.07.2020

Aksigorta / Online Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi

Grup markalarımızdan AtölyeMola ve Aksigorta ailesiyle birlikte bu sıcak yaz aylarında tatlı ihtiyacımızı en sağlıklı şekilde giderebileceğimiz “Online Sağlıklı Atıştırmalıklar Atölyesi” yaptık. Birbirinden lezzetli atıştırmalıklar dolabımızdaki yerini aldı. Hem eğlendik hem öğrendik.

24.07.2020

Sabancı Dx / Online Kokteyl Atölyesi

SabancıDx ailesiyle happy hour öncesi muhteşem bir “Online Kokteyl Atölyesi” gerçekleştirdik. Güldük, eğlendik ve öğrendik. Güzel enerjiniz için teşekkürler SabancıDx!

06.06.2020

Yapı Kredi / Online Origami Atölyesi

Yapı Kredi Bankası Minikleri ve aileleri ile birlikte “Online Origami Atölyesi”nde birbirinden eğlenceli origamiler yaptık. Miniklerimiz ailelerinin de yardımıyla rengarenk zürafalar, kalpler ve tişörtler yaparak, kağıtlarla kendi hikayelerini yazdılar.

18.05.2020

Kalyon Grup / Online Origami Atölyesi

Kalyon Ailesi ile birlikte Online Origami Atölyesi’nde ay-yıldızlı kalpler, zürafalar ve harika minik tişörtler yaptık. 19 Mayıs coşkusunu bugünden evlerimizden heyecanlı, inançlı ve sevgi dolu yaşayarak kutladık.

24.04.2020

Berko İlaç / Online Origami Atölyesi

Berko İlaç Ailesi ile birlikte Online Origami Atölyesi’nde ay-yıldızlı kalpler ve harika minik tişörtler yaptık. 23 Nisan coşkusunu evlerde de coşkulu, heyecanlı, inançlı ve sevgi dolu yaşadık. 

24.04.2020

Karaca / Online Origami Atölyesi

Bugün Karaca çocuklarıyla online kutladık 23 Nisan’ı. Türk bayrağını koyduk sevgimizi de ekleyerek yaptığımız taçlara, kalplere ve tişörtlere. Evlerde de olsak yine de aynı coşku ve sevgiyle kutlarız 23 Nisan’ı. İşte bugün de öyle bir gündü bizim için, coşkulu, heyecanlı, inançlı ve sevgi dolu.

24.04.2020

Mikro Yazılım / Online Dönüşüm Atölyesi

Mikro, Zirve ve Paraşüt çocuklarıyla online olarak “Dönüşüm Atölyesi” de gerçekleştirdik. Evde kullanmadığımız malzemeleri bambaşka şeylere dönüştürüp kutladık 23 Nisan’ı. Evlerde de olsak yine de aynı coşku ve sevgi olur içimizde…

24.04.2020

Mikro Yazılım / Online Origami Atölyesi

Mikro, Zirve ve Paraşüt çocuklarıyla online kutladık 23 Nisan’ı. Türk bayrağını koyduk sevgimizi de ekleyerek yaptığımız taçlara, kalplere ve tişörtlere. Evlerde de olsak yine de aynı coşku ve sevgiyle kutlarız 23 Nisan’ı.

24.04.2020

CCI / Online Origami Atölyesi

Coca Cola İçecek’in minikleri ile online kutladık 23 Nisan’ı. Onlarla da Türk bayrağını koyduk sevgimizi de ekleyerek yaptığımız taçlara, kalplere ve tişörtlere. Evlerde de olsak yine de aynı coşku ve sevgiyle kutlarız 23 Nisan’ı. İşte bugün de öyle bir gündü bizim için, coşkulu, heyecanlı, inançlı ve sevgi dolu.

21.04.2020

Aksigorta / Online Origami Atölyesi

Aksigorta’nın Minikleri ile birlikte Online Origami Atölyesi’nde ay-yıldızlı kalpler ve harika minik tişörtler yaptık 🇹🇷 23 Nisan coşkusunu evlerde de coşkulu, heyecanlı, inançlı ve sevgi dolu yaşadık.

21.04.2020

Kordsa / Online Origami Atölyesi

Kordsa’nın Minik Güçlendiricileri ile birlikte Online Origami Atölyesi’nde ay-yıldızlı kalpler ve harika minik tişörtler yaptık 🇹🇷  23 Nisan coşkusunu evlerde de coşkulu, heyecanlı, inançlı ve sevgi dolu yaşadık ve “penceremden 23 Nisan” dedik. 

10.03.2020

Sabancı Holding / Nefes Atölyesi

Dünya Kadınlar Günü’ne özel Sabancı Holding ile birbirinden muhteşem enerjiye sahip 2 farklı grupla harika bir “Nefes Atölyesi” gerçekleştirdik. Bu anlamlı günde Polonezköy Cam Sanat Merkezi kadın cam ustalarının nefesleriyle yapılmış rüzgar çanlarını ve eğitmenimizin son kitabını da günün anısı olarak hediye ettik.

09.03.2020

DOKA / Makyaj Atölyesi

Doka Ailesi’nin değerli kadın çalışanlarıyla Kadınlar Günü’ne özel keyifli bir “Makyaj Atölyesi” gerçekleştirdik.

Makyaj yapmanın püf noktalarını, trend makyajları konuştuk, uyguladık ve güzelliğimize güzellik kattık. 

06.03.2020

Assan Alüminyum / Çikolata Atölyesi

Assan Alüminyum ekibindeki 110 Kadın ile Kadınlar Günü’nü büyük bir mutlulukla ve yoğun çikolata kokuları eşliğinde “Çikolata Atölyesi” ile kutladık.

Ellerinize sağlık, her dokunduğunuz şey ayrı bir güzelleşiyor! 

06.03.2020

EVAS / Çikolata Atölyesi

EVAS Ailesi ile Kadınlar Günü’nü büyük bir mutlulukla ve yoğun çikolata kokuları eşliğinde kutladık.

Farklı yöntem kullanarak birbirinden farklı çikolata çeşitleri yapan katılımcılar, evlerine kendi el yapımları çikolatalarını götürmenin keyfini yaşadılar.  

04.03.2020

Avivasa / RitmSizsiniz

Yine güzel bir Antalya gününde Avivasa Antalya Bölge ekibi ile eğlenceli ve yüksek enerjili muhteşem bir “RitmSizsiniz” aktivitesi yaptık.

Tüm bölge ekibi “RitmSizsiniz” aktivitesi ile ile coştu, eğlendi ve iyi bir takım olduğunu gösterdi.

04.03.2020

Avivasa / Kokteyl Atölyesi

Avivasa Antalya Bölge ekibi ile harika bir “Kokteyl Atölyesi” gerçekleştirdik. Birbirinden farklı kokteyller ile günlerine yeni ve lezzetli tatlar kattılar. Hem merak ettikleri soruları sorarak kokteyl hakkında bilmediklerini öğrendiler hem de yaptıkları lezzetli kokteylleri tadarak keyifli bir gün geçirdiler. 

06.02.2020

Kantar / Şarap Tadım Atölyesi

Kantar şirketinin global yönetim grubu ile Grand Tarabya Oteli’nde Anadolu’nun özel şaraplarından çok keyifli bir “Şarap Tadım Atölyesi” gerçekleştirdik. Yabancı grup Türkiye’nin farklı bölgelerinde üretilen şarapların lezzetlerini test ederek, yeni keşiflerde bulundular.

06.02.2020

Kantar / Ebru Atölyesi

Kantar ekibi ile Grand Tarabya Oteli’nde yaptığımız “Ebru Atölyesi”nde ebru sanatını deneyimleyerek, birbirinden farklı ve yaratıcı ebrular ortaya çıkardık. Herkes için farklı ve çok keyifli bir deneyim oldu.

31.01.2020

BASF / Açlık Savaşları – Survivor

BASF Danışman ekibiyle zorlu ve çok keyifli bir “Açlık Savaşları-Survivor” aktivitesi gerçekleştirdik. Tüm parkurlarda rekabet üst seviyede, eğlence ise zirvedeydi. Takımlar, Açlık Savaşları aktivitesinde nasıl iyi bir takım olabileceklerini, iyi bir takım oyuncusunun nasıl olması gerektiğinin örneklerini sergileyerek, unutulmaz bir güne imza attılar.

20.01.2020

Endo / Asma Köprü

Endo ekibi ile biz olmak ruhunu içimizde hissettiğimiz ve takım çalışmasının en iyi örneklerinden biri olan “Asma Köprü” aktivitesini gerçekleştirdik. İlk başlarda herkes işinde gücünde gözüküp kendi köprülerini inşa ederlerken, bir anda aynı yolda tek takım olma yolunda ilerlemeye başladılar. Bu yolda tek takım olarak ilerleyen Endo ekibi hem çok eğlendi hem de iyi bir ekip çalışmasının örneğini sergileyerek güne sağlam ve yaratıcı bir köprü ile imzalarını attılar.

16.01.2020

Janssen / RitmSizsiniz

Janssen Yönetim ekibi ile yaptığımız “RitmSizsiniz” aktivitesi ile ‘Takım Olmak Doğamızda Var’ dedik ve toplantıya eğlenceli ve tek sesli bir başlangıç yaptık. Ekip “RitmSizsiniz” takım aktivitesiyle coştu, eğlendi ve takım olmak ruhumuzda var dediler.

13.01.2020

Roche / Bi’ Dakika

Roche ekibi ile ofis ortamının gelmiş geçmiş en keyifli aktivitesi olan “Bi’ Dakika” aktivitesini yaptık. Rekabet ile eğlencenin dorukta olduğu bu aktivite kazanan takım büyük ödülü kaptı. 

27.12.2019

Mikro Yazılım / Happy Hour

Mikro Yazılım ekibiyle yine eğlenceli bir Happy Hour’da birlikteydik! İşlerin yoğunluğuna biraz ara vererek, tüm ekiplerin bir arada olduğu bu güzel saatlerde DJ eşliğinde streslerini attılar. Yılın son günlerine bu güze Happy Hour ile giren ekip, yılı güzel kapatmanın mutluluğuyla doyasıya eğlendiler.

20.12.2019

Bionorica / Biz Tablosu

Bionorica ekibi ile yine rengarenk boyaların vermiş olduğu çocuksu ruh ve o müthiş enerjisiyle günün anısına el izlerimizi “Biz Tablosu” ile tuvale yansıttık. Farklı renklerle süslenmiş ellerle tabloda imzalarını atarak, günü renkli ve eğlenceli bir şekilde tamamladılar.

20.12.2019

Bionorica / Big Picture

Bionorica ekibi ile harika bir “Big Picture” aktivitesi yaptık. Ekip olarak daha güzel bir gelecek için rengarenk boyalarla ilacı resmettik . Bir olmanın, tek bir takım olmanın farkını hatırladık. Renkli boyaların gücüyle, farklı işler yapsak da aynı hedefe koşarak aynı başarıya sahip büyük bir takım olabileceğimizi deneyimledik.

19.12.2019

BASF / Asma Köprü

BASF ekibi ile toplantılarının ikinci gününde biz olmak ruhunu içimizde hissettiğimiz ve takım çalışmasının en iyi örneklerinden biri olan “Asma Köprü” aktivitesini gerçekleştirdik. İlk başlarda herkes işinde gücünde gözüküp kendi köprülerini inşa ederlerken, bir anda aynı yolda tek takım olma yolunda ilerlemeye başladılar. Bu yolda tek takım olarak ilerleyen BASF ekibi hem çok eğlendi hem de iyi bir ekip çalışmasının örneğini sergileyerek güne sağlam ve yaratıcı bir köprü ile imzalarını attılar.

19.12.2019

Exeltis / Magnet Puzzle

Exeltis ile Antalya’da “2020’ye İmza Atanlar” dedik, “Magnet Puzzle” ile geleceğe imzamızı attık! Herkes kendi için hazırlanan puzzle parçasını tablonun uygun yerine yerleştirerek, bir bütünü tamamladı ve o resimde kendisinin ne kadar büyük katkısını olduğunu resmetti.

18.12.2019

BASF / Networking

BASF ekibi ile toplantılarının ilk açılış gününde Alp Beyce ile “Networking” aktivitesi gerçekleştirdik. “Birini gerçekten tanımak mı, yoksa tanışmak mı yaptığımız” diyerek, toplantıya daha enerjik, daha etkileşimli ve daha sıcak bir başlangıç yaptık.

18.12.2019

Enerjisa / Treasure Hunt

Enerjisa ekibi ile güzel bir Aralık gününde Tarihi Yarımada’da keyifli ve rekabet dolu “Treasure Hunt” aktivitesi gerçekleştirdik. Bazen Sultanahmet meydanında, bazen Kapalıçarşının sokaklarında ipuçlarını aradılar, görevlerini yerine getirdiler. Hazineyi ilk bularak kazanan takım altınlarını paylaşarak ekip olmanın ne demek olduğunu gösterdi! 

02.11.2019

Aksigorta / Hayalimiz Bisiklet

Aksigorta Bireysel Satış ve Pazarlama ekibi, “Hayalimiz Bisiklet” aktiviyesi ile 23 çocuğun bisiklet hayalinin gerçekleşmesi için müthiş bir ekip çalışması sergiledi. Etkili bir sosyal sorumluluk projesi olan Hayalimiz Bisiklet aktivitesi ile müthiş bir takım çalışması sergileyen ekipler, en sağlam ve en süslü bisikletleri yaparak bir çocuğun hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadılar.

02.10.2019

Posco Assan TST / Big Picture

Posco Assan ekibi ile İzmit’deki fabrikalarında harika bir “Big Picture” aktivitesi yaptık. Ekip olarak daha parlak bir gelecek için rengarenk boyalarla bizi biz yapan değerlerimizin resmini yaptık. Bir olmanın, tek bir takım olmanın farkını hatırladık. Renkli boyaların gücüyle, farklı işler yapsak da aynı hedefe koşarak aynı başarıya sahip büyük bir takım olabileceğimizi deneyimledik.

23.09.2019

Henkel / Define Avı

Henkel ekibi ile Burgazada’da harika bir “Treasure Hunt” aktivitesi yaptık. Takımlar Burgazada’da bir uçtan bir uca kıyasıya koşturdular. Kendilerine verilen şaşırtmacalı ve eğlenceli yönlendirmelerle, bazen bir şairden ipucu aldılar, bazen de muhteşem bir manzarada dans ettiler. Harika bir takım çalışması örneği sunan Henkel ekibi, iyi bir takım olmanın ödülü olarak günün sonunda madalyalarına kavuştular.

23.09.2019

Sabancı Dx / RitmSizsiniz

Sabancı Dx ekibi ile “Yeni Neslin Ritmi” dedik. Farklı sesleri bir araya getirerek, ahenk içinde çalışmalarının sonucunu gösteren harika bir takım çalışması olan “RitmSizsiniz” ile birlikte başarmanın coşkusunu yaşadık. Ekip, Yeni Nesil “RitmSizsiniz” takım aktivitesiyle coştu, eğlendi ve iyi bir takım olduğunu gösterdi.

19.09.2019

Avivasa / Yaza Veda Partisi

Avivasa Operasyon Ekibi ile güneşli harika bir günü eğlenceli bir Yaza Veda Partisiyle sonlandırdık. Yılın stresini atarak, son çeyrek hedeflerine koşan Avivasa ekibi, DJ eşliğinde boğazın eşsiz manzarasında doyasıya eğlendiler.

19.09.2019

AON Sigorta / Formula Şirket

AON ekibi ile güne Çetin Kolukısa’nın takım olmak ve iletişim konuşması ile başladık. Ardından Formula Şirket aktivitesi ile takımca yaratıcılıklarını ve strateji güçlerini konuşturan takımlar, pistte arabalarıyla boy göstererek iyi bir takım olmanın sonucunu şampiyonlukla taçlandırdılar. Takım çalışması ve iletişimin önemini hatırlayarak, takım aktivitesiyle deneyimledikleri bu gün onlar için keyifli ve unutulmaz oldu.

19.09.2019

AON / Açlık Savaşları

AON ekibi ile güne Çetin Kolukısa’nın takım olmak ve iletişim konuşması ile başladık. Ardından Formula Şirket aktivitesi ile takımca yaratıcılıklarını ve strateji güçlerini konuşturan takımlar, pistte arabalarıyla boy göstererek iyi bir takım olmanın sonucunu şampiyonlukla taçlandırdılar. Takım çalışması ve iletişimin önemini hatırlayarak, takım aktivitesiyle deneyimledikleri bu gün onlar için keyifli ve unutulmaz oldu.

11.09.2019

Nike / Resim Atölyesi

Nike yönetim ekibi ile Büyükada’da yetenekleri ortaya çıkardığımız harika bir Resim Atölyesi gerçekleştirdik. Güzel bir motivasyon sinerjisi yakalayan Nike ekibi, renklerin gücünü ve yeteneklerini güzel bir gün batımı tablosuyla sergilediler. Özel bir teknikle yaptıkları birbirinden farklı tablolar evlerinde özel bir yere asılmaya aday bile oldu.

11.09.2019

Microsoft / Define Avı

Microsoft Ortadoğu müdürleri ile tarihi yarımadada muhteşem bir “Treasure Hunt” aktivitesi gerçekleştirdik. Bazen Sultanahmet meydanında, bazen Kapalıçarşının sokaklarında ipuçlarını aradılar, görevlerini yerine getirdiler ve harika bir takım çalışması sergileyerek defineyi buldular. Ama en önemlisi etkin bir iletişim ve iyi bir takım oyunu sergilediklerini günün sonunda anlayan katılımcılar, gizemli ama güzel bir yolculukla tarihi yarımadayı da keşfetmiş oldular.

03.09.2019

Şişecam / Uçurtma Atölyesi

Şişecam ailesiyle çok keyifli bir “Uçurtma Atölyesi” gerçekleştirdik. Eğlenceli ve nostaljik olan bu çocuk atölyesinde, minik dostlarımız önce uçurtmalarını yaptılar, sonra da masmavi gökyüzünde uçurmanın özgürlüğünü tattılar.

03.09.2019

Alstom / Legoland

Alstom Ortadoğu Yönetim ekibi” ile Shangri-La Bosphorus Otel’de keyifli, yaratıcı ve farklı bir lego aktivitesi gerçekleştirdik. Strateji ve proje planının ön planda olduğu bu takım aktivitesinde, katılımcılar etkin bir takım çalışması ile aynı zamanda çocukluklarına da dönerek eğlenceli bir gün geçirdiler. 

22.08.2019

Pandora / Nefes Atölyesi

Pandora ekibi ile NG Güral Sapanca’da güne “Nefes Atölyesi” ile zinde ve doğru nefes alarak enerjik bir şekilde başladık. Farklı ve anı yakalayan bu atölye ile doğru nefes almanın inceliklerini ve faydalarını öğrenen katılımcılar, güne doğru başlayarak performanslarını geliştirecek reçete ile atölyeyi tamamladılar.

08.08.2019

Mikro Yazılım / Happy Hour

Mikro Yazılım, Zirve ve Paraşüt ekipleriyle eğlenceli bir Happy Hour’da birlkteydik! İşlerin yoğunluğuna biraz ara vererek, tüm ekiplerin bir arada olduğu bu güzel saatlerde eğlenceli fotoğraflar çekildiler ve DJ eşliğinde streslerini attılar. Motivasyonlarını yükselten ekipler yoğun iş temposuna artık daha çok hazırlar.

07.08.2019

Enerjisa / Kokteyl Atölyesi

Enerjisa ile güzel bir yaz akşamını Wyndham Grand Kalamış Otel’de keyifli ve lezzetli bir “Kokteyl Atölyesi” ile taçlandırdık. Kokteyl Atölyesi ile birbirinden farklı ve lezzetli kokteyller yaparak, yeni lezzetler öğrendiler. Hem merak ettikleri soruları sorarak kokteyl hakkında bilmediklerini öğrendiler hem de yaptıkları lezzetli kokteylleri tadarak keyifli bir gün geçirdiler. 

05.08.2019

Avivasa Denizli Bölge / RitmSizsiniz

Avivasa Denizli Bölge ekibi ile günü yüksek enerjili muhteşem bir “RitmSizsiniz” aktivitesiyle tamamladık. Farklı sesleri bir araya getirerek, ahenk içinde çalışmalarının sonucunu gösteren harika bir takım çalışması olan “RitmSizsiniz” ile birlikte başarmanın coşkusunu yaşadık. Ekip “RitmSizsiniz” takım aktivitesiyle coştu, eğlendi ve iyi bir takım olduğunu gösterdi.

05.08.2019

Avivasa Denizli Bölge / Kokteyl Atölyesi

Avivasa Denizli Bölge ekibi ile güzel ofislerinde keyifli ve lezzetli bir “Kokteyl Atölyesi” ile yaptık.  Birbirinden farklı kokteyller ile Pazartesi günlerine yeni ve lezzetli tatlar kattılar. Kokteyl Atölyesi ile birbirinden farklı ve lezzetli kokteyller yaparak, yeni lezzetler öğrendiler. Evdeki malzemelerle nasıl iyi bir kokteyl yapılabileceğinin de formülünü öğrenen ekip, günü bu kokteylleri tadarak sonlandırdılar.

11.07.2019

Avivasa Satış Yönetim Ekibi / RitmSizsiniz

Avivasa Satış Yönetim Ekibi ile günü yüksek enerjili muhteşem bir “RitmSizsiniz” aktivitesi gerçekleştirdik. Farklı sesleri bir araya getirerek, ahenk içinde çalışmalarının sonucunu gösteren harika bir takım çalışması olan “RitmSizsiniz” ile birlikte başarmanın coşkusunu yaşadık. Ekip, “RitmSizsiniz” takım aktivitesiyle coştu, eğlendi ve iyi bir takım olduğunu gösterdi.

11.07.2019

Avivasa Satış Yönetim Ekibi / Kokteyl Atölyesi

Avivasa Satış Yönetim ekibiyle günün yorgunluğunu keyifli bir ‘Kokteyl Atölyesi” ile attık. Kokteyl Atölyesi ile birbirinden farklı ve lezzetli kokteyller yaparak, yeni lezzetler öğrendiler. Evdeki malzemelerle nasıl iyi bir kokteyl yapılabileceğinin de formülünü öğrenen ekip, günü bu kokteylleri tadarak sonlandırdılar.

15.06.2019

Janssen / RitmSizsiniz

Janssen ekibi ile Lacivert Restaurant’ta müthiş ritmik bir RitmSizsiniz” aktivitesi gerçekleştirdik. Perküsyonda gizli yeteneklerin olduğu ekip, çok eğlenceli ve ritmik bir gün geçirdiler. Bu eğlenceli takım çalışmasında yetenekler konuştu.

15.06.2019

Üstay / Formula Şirket

Üstay İnşaat ekibi ile sabah Arda Ös hocamızın “Yaratıcı Düşünme” eğitiminin ardından öğrendiklerini deneyimleyebilecekleri “Formula Şirket” aktivitesini gerçekleştirdik. Hem çok şey öğrendik hem de çok şey deneyimledik. Günün sonunda ise kendimizi değerlendirerek, yeni ödevlerle günü tamamladık. Eğitimle birleştirdiğimiz takım çalışmasında, eğitim esnasında öğrendiklerini deneyimleyebilecekleri takım aktiviteleri yaparak gün sonunda farkındalıklarını artırmayı sağlıyoruz.

14.06.2019

IBM / RitmSizsiniz

IBM ekibi ile The Grand Tarabya’da “RitmSizsiniz” aktivitesi ile toplantıya enerjik başladık. Farklı ülkelerden gelen katılımcılarla farklı sesleri bir araya getirerek, ahenk içinde çalışmalarının sonucunu gösteren harika bir takım çalışması olan “RitmSizsiniz” ile birlikte başarmanın coşkusunu yaşadık. Ekip “RitmSizsiniz” takım aktivitesiyle coştu, eğlendi ve iyi bir takım olduğunu göstererek toplantılarına devam ettiler.

14.06.2019

IBM / Hayalimiz Bisiklet

IBM ekibi ile The Grand Tarabya’da Hayalimiz Bisiklet” aktivitesi ile 10 çocuğumuza karne hediyesi olarak bisikletlerini vererek onların hayallerini gerçekleştirdik. Etkili bir sosyal sorumluluk projesi olan Hayalimiz Bisiklet aktivitesi ile müthiş bir takım çalışması sergileyen ekipler, en sağlam ve en süslü bisikletleri yaparak bir çocuğun hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadılar. Teşekkürler IBM Ekibi!

11.06.2019

Johnson and Johnson / Çanta Tasarım Atölyesi

Johnson and Johnson ekibi ile Bahar Country’de birbirinden yaratıcı ve birbirinden renkli harika bir “Çanta Tasarım Atölyesi” gerçekleştirdik. Bu atölye ile rengarenk boyalarla kendi çantalarını tasarlayan katılımcılar, kendilerine veya sevdikleri birine bu çantayı hediye etmenin coşkusuyla çanta tasarımlarını tamamladılar.

09.05.2019

Henkel / Resim Atölyesi

Henkel ekibi ile M Gallery Galata Otel’de harika bir “Resim Atölyesi” gerçekleştirdik. Birbirinden yetenekli eller manzara tablosu yaptılar. “Şimdi buraya da bir dağ yapalım diyerek” eğlenceli ve yaratıcı bir güne tablolarıyla imzalarını attılar. Renklerin gücünü ve yeteneklerini bu atölye ile güzel bir tablo ile taçlandırdılar.

07.05.2019

KHS / Açlık Savaşları

Yabancı bir üretim firması olan KFS’nin dünya genelindeki çalışanları ile yaptığımız “Açlık Savaşları” aktivitesiyle hem kıyasıya rekabet ettik hem de eğlenceli vakit geçirdik. Birbirinden farklı ve eğlenceli parkurlarda doğru iletişim ve takım çalışması örneği sergileyen ekipler, takımlar arası rekabet dolu bir günün ardından kupa ve madalyalarına kavuşarak şampiyonluğu doyasıya yaşadılar.

04.05.2019

Santa Farma / RitmSizsiniz

Santa Farma ekibi ile “RitmSizsiniz” aktivitesi ile toplantıyı enerjik bir şekilde tamamladık. Farklı sesleri bir araya getirerek, ahenk içinde çalışmalarının sonucunu gösteren harika bir takım çalışması olan “RitmSizsiniz” ile birlikte başarmanın coşkusunu yaşadık. Ekip “RitmSizsiniz” takım aktivitesiyle coştu, eğlendi ve iyi bir takım olduğunu gösterdi.

04.05.2019

Santa Farma / Magnet Puzzle

Santa Farma ekibi ile “Magnet Puzzle” yaptık. Ellerindeki küçük parçalar birleştiğinde ortaya çıkan görselle bir bütünü oluşturduklarını anladılar. Magnet Puzzle aktivitesi ile katılımcılar, şirket için ne kadar özel ve önemli olduğunu çünkü büyük ailenin resminin oluşabilmesi için, herkesin ve tüm parçaların bir arada olması gerektiğini bir kez daha anladı.

03.05.2019

Kuveyt Türk / Survivor Denge 

Kuveyt Türk ekibinin bahar şenliğinde Denge Survivor aktivitesi ile biz de bir renk olarak yerimizi aldık.

25.04.2019

Hopi / RitmSizsiniz

Hopi ekibinin 4.yılını coşku dolu bir “RitmSizsiniz” aktivitesi ile kutladık. Farklı sesleri bir araya getirerek, ahenk içinde çalışmalarının sonucunu gösteren harika bir takım çalışması olan “RitmSizsiniz” ile birlikte başarmanın coşkusunu yaşadık. Ekip “RitmSizsiniz” takım aktivitesiyle coştu, eğlendi ve iyi bir takım olduğunu gösterdi.

24.04.2019

GE Aviation / Renkli Kuş Evleri

23 Nisan Çocuk Etkinlikleri kapsamında GE Aviation çalışanlarının çocukları ile Genel Müdürlük binasında “Renkli Kuş Evleri Atölyesi” gerçekleştirdik. Minik Dostlarımız birbirinden renkli kuş evleri yaparak hem yaratıcılıklarını sergilediler hem de kuşlara rengarenk yuvalar yaptılar.

17.04.2019

Hayalimiz Bisiklet

Global bir şirket ile Mardin’de Hayalimiz Bisiklet” aktivitesi ile okulunda başarılı olup ihtiyacı olan çocuğumuza hediye olarak bisikletlerini vererek onların hayallerini gerçekleştirdik. Etkili bir sosyal sorumluluk projesi olan Hayalimiz Bisiklet aktivitesi ile müthiş bir takım çalışması sergileyen ekipler, en sağlam ve en süslü bisikletleri yaparak bir çocuğun hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadılar.

08.03.2019

Berko İlaç / Çanta Tasarım Atölyesi

Berko İlaç ekibi ile Dünya Kadınlar Günü’nde Genel Müdürlük binalarında birbirinden yaratıcı ve birbirinden renkli harika bir “Çanta Tasarım Atölyesi” gerçekleştirdik. Bu atölye ile rengarenk ve birbirinden muhteşem çantalar tasarladık, boyadık ve omzumuza taktık.

08.03.2019

Sabancı Holding / Nefes Atölyesi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Sabancı Holding ile birbirinden muhteşem enerjiye sahip 2 farklı grupla harika bir “Nefes Atölyesi” gerçekleştirdik. Tüm gün 2 seans olarak yaptığımız bu butik atölyede,  zinde ve doğru nefes almanın faydalarını konuştuk. Farklı ve anı yakalayan bu atölye ile doğru nefes almanın inceliklerini ve faydalarını öğrenen katılımcılar, güne doğru nefes alarak başlayacak ve performanslarını geliştirecek reçete ile atölyeyi tamamladılar. 

05.03.2019

Ceva Lojistik / Hayalimiz Bisiklet

Ceva Lojistik ekibi ile Sapanca’da Hayalimiz Bisiklet” aktivitesi ile okulunda başarılı olup ihtiyacı olan çocuklarımıza hediye olarak bisikletlerini vererek onların hayallerini gerçekleştirdik. Etkili bir sosyal sorumluluk projesi olan Hayalimiz Bisiklet aktivitesi ile müthiş bir takım çalışması sergileyen ekipler, en sağlam ve en süslü bisikletleri yaparak bir çocuğun hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadılar.

24.02.2019

Gizil Enerji / Hayalimiz Bisiklet

Gizil Enerji ekibi ile güçlü bir sosyal sorumluluk projesi olan Hayalimiz Bisiklet aktivitesini gerçekleştirdik. Okulunda başarılı olup ihtiyacı olan çocuklarımızın hayalinin gerçekleşmesine aracı olan bu takım çalışmasında, ekipler en sağlam ve en üslü bisikletleri hazırlarken en az çocuklar kadar heyecanlıydılar.

24.02.2019

Gizil Enerji / Big Picture

Gizil Enerji ekibi ile harika bir “Big Picture” aktivitesi gerçekleştirdik. Ekip olarak bir olmanın, tek bir takım olmanın farkını hatırladık. Rengarenk boyaların gücüyle, farklı işler yapsak da aynı hedefe koşarak aynı başarıya sahip büyük bir takım olabileceğimizi deneyimledik.

07.01.2019

Endo / Big Picture

Endo Kollektif Ailesi ile birlikte  Eskişehir’de muhteşem ve rengarenk bir “Big Picture” aktivitesi gerçekleştirdik. Bu takım çalışması ile tuvaller birleştiğinde hem takım olmanın önemini bir kez daha hatırladılar, hem de çocuklar gibi renklerle eğlenmenin keyfine vardılar. 

İletİşİm

(533) 020 76 16

info@p4.com.tr

Adres

Ataşehir / İstanbul