0216 347 22 12 info@p4.com.tr

Hakkımızda

Biz kimiz, ne yaparız, neden yaparız ve en önemlisi, hikayemiz nedir?

Hikayemiz

Gücünü deneyiminden ve sizlerle olan güçlü iş birliğinden alan P4 Training, 20 yıllık kurumsal tecrübesini son 8 yılda sektör tecrübesine dönüştürerek, büyük ve önemli işlere imzasını atmıştır. P4 Training, bir DNYM Group markasıdır.

Ekiplerinizin motivasyonlarını yükseltmek, gelişimlerini sağlamak, iletişimlerini güçlendirmek ve iş hayatındaki sorunlarını eğlenceli oyun ve eğitimlerle deneyimleterek daha verimli, daha güçlü ve bağlılığı yüksek ekipler kurmanıza yardımcı olmak hedefiyle ilerliyoruz. Outdoor ve Indoor olarak gerçekleştirdiğimiz “yaşayarak öğrenme” aktivitelerimiz ile takım olarak birlikte çözüm üretilen, katılımcıların seyirci ya da dinleyici değil aktif katılımcı oldukları, deneme/yanılma ve paylaşma fırsatları buldukları deneyimler yaşatıyoruz. Size özel dizayn edilmiş takım çalışması eğitimlerine entegre ettiğimiz 4P metodolojisiyle (PLAY-PERFORM-PRODUCE-PRACTICE) ekiplerinizin şirket kültürünüzü keyifle içselleştirmelerine destek oluyoruz.

Sizlerle aynı dili konuşuyor, sizi dinliyor ve sizlerin tam istediği hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Jenerik gibi gözüken takım çalışması aktivitelerini sizlerin ihtiyaçlarına göre şekillendirip, kendi deneyimimizi de katarak farklı, şirketinize özel ve eğlenceli hale getiriyoruz. P4 Training olarak ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda, en doğru şekilde yardımcı olmak için yanınızda oluyor, “ekip arkadaşınız” olarak hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz, sürekli gelişen ve fark yaratan yöntemler kullanarak, başarılı ve mutlu organizasyonlar ve çalışanlar yaratmak. Hitap ettiğimiz kitle yeni nesil. Yeni nesil demek sürekli kendini geliştirmek, öğrendiği her şeyi deneyimlemek, zamanı etkin kullanmak ama bir o kadar da hızlı tüketmek, teknolojiyi hayatın her alanında kullanmak, ne istediğini ama en önemlisi de nasıl istediğini bilmek ve farklı açılardan bakabilmek demek. Biz de bu talebe karşılık hızlı, kaliteli, sürekli öğrendiğimiz ve öğrenmekten vazgeçmediğimiz, fark yaratan eğlenceli uygulamalarla hayatlarına dokunmayı amaçlıyoruz.

Bu nedenle de “Yeni Nesle Hitap Eden Yeni Nesil Çözüm Ortağınız” olmak için buradayız!

Vizyonumuz

Sürekli gelişen ve fark yaratan gelişim yöntemleri kullanarak, başarılı ve mutlu organizasyonlar/çalışanlar yaratmak.

Misyonumuz

Çalışanların hayatını kolaylaştıracak farklı bakış açıları kazandırmak, yüksek takım ruhuyla şirketlerine daha fazla değer katabilmelerini sağlamaktır.

4P Metodolojisi

=

Oyna

Çalışanlarınızın iş hayatında yaşadıklarını, sorunlarını, eğlenceli ve öğretici oyunlarla gözler önüne sermelerine ve yaşadıkları farkındalık sonrasında daha verimli ve daha güçlü ekipler kurmalarına yardımcı oluyoruz.

Üret

Ekiplerinizin takım ruhuyla birlikte hayatlarını kolaylaştıracak farklı bakış açıları kazanmalarına ve yaratıcılıklarını en üst seviyede ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Deneyimle

Aktivitelerimiz ve eğitimlerimizle gerçekleştirdiğimiz “simülasyonun”, gerçek iş hayatlarında nasıl etkisi olduğunu ve nasıl doğru adımlarla yürüyebileceklerini “yaşayarak öğrenme” deneyimiyle gösteriyoruz.

Sergile

Çalışanlarınızın hem bireysel hem de ekip olarak yaptıkları çalışmalarda öz güvenlerini ortaya çıkarmalarına, ekip olarak da birbirlerine güvenerek ekip sinerjisi yakalamalarına yardımcı oluyoruz.

Referanslarımız

Adres

 Ataşehir / İstanbul

İletişim

(533) 020 76 16

E-posta

info@p4.com.tr